Lionel Walter Rothschild's zebra carriage as it appeared on the streets of London in 1894.
- : Data Publikacji.: 21-11-24
Lionel Walter Rothschild's zebra carriage as it appeared on the streets of London in 1894.
: Czytaj więcej.[youtube]Q9xZCRwUcsg[/youtube]
: Opublikuj nowe ogłoszenie.Lionel Walter Rothschild's zebra carriage as it appeared on the streets of London in 1894.
: Czytaj więcej.Czarno-białe paski odpędzają owady. Zebry na całym ciele mają czarno-białe paski, ale nie wiadomo dokładnie, do czego ich potrzebują. Możliwe, że chodzi o kamuflaż i dezorientowanie drapieżników, termoregulację lub odstraszanie gryzących much. Do tej pory…
: Czytaj więcej.Cykle natury inspirują nasze życie, a wzory przyrody wpływają na nasze projekty. Natura nieustannie nas zaskakuje swoją złożoną paletą i nieskończoną kreatywnością. Jesteśmy całkowicie zafascynowani sierścią konia Appaloosa. :) Czy wiesz, że białe…
: Czytaj więcej.Cudowny kazachski step. Kazachstan Assy
: Czytaj więcej.Pszczoły są święte dla naszego istnienia na tej Ziemi. Do tej pory większość zdaje sobie sprawę z tragicznej sytuacji pszczół miodnych: malejącej liczby, rozpadających się kolonii i umierających uli – co zagraża nie tylko produkcji miodu, ale także…
: Czytaj więcej.Od dinozaura do kurczaka, a potem z powrotem do dinozaura. Wprowadzone i spożywane dzisiaj kurczaki są znacznie większe niż kurczaki spożywane w przeszłości. Czynniki takie jak zaawansowana nowoczesna hodowla, selekcja genetyczna, kurniki z kontrolowanym…
: Czytaj więcej.Ciekawostki o kozach. Stwórca nadał kozie niezwykły kształt źrenicy oka – jest ona prostokątna. Dzięki temu koza widzi przy 340 stopniach, praktycznie nie obracając głowy. To pozwala jej dostrzec wszelkie niebezpieczeństwa i uciec. Koza ma czterokomorowy…
: Czytaj więcej.Zachowanie egzekucyjne we wszechświecie pszczół: „Królowa pszczół”: Zgodnie z hierarchią w ulu rozmnażają się trutnie haploidalne i królowa diploidalna. Pszczoły płci żeńskiej i bezpłodne robotnice są żołnierzami i robotnicami ula. Zwykle w ulu znajdują…
: Czytaj więcej.Australijska pszczółka, która buduje niesamowite spiralne ule. Tajemniczy australijski gatunek pszczół, Tetragonula carbonaria, tworzy niezwykłe, jednowarstwowe ule spiralne, zupełnie inne niż „płaskie” ule. Dla każdego ula jest tylko jedno wejście i jest…
: Czytaj więcej.metoda jest obojętna , ważny jest skutek.
: Czytaj więcej.© Web Powered by Open Classifieds 2009 - 2024